ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksaker 14808328
nr 1480 8328
Plåtleksaker
2 st, bland annat Rocket Racer. Längd: 19-31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:10:23
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)